• Майбутні економісти України

Новини факультету

Розпочинається конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ для читання лекцій у 2016-2017 н.р. в Університеті Мачерата (Італія).

20 травня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Національного Банку України відбулася зустріч студентів, аспірантів та викладачів з директором Бюро прикладних досліджень Національного банку Польщі Марчіном Коласою, організована викладачами кафедри банківської справи.

Покупка часов, куплю новые часы, скупка часов. сумки оригинал, сумки Hermes цена

12-13 квітня 2016 р. на економічному факультеті пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього», присвячена актуальним питанням розвитку зеленого бізнесу

Економічний факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка сьогодні