• Майбутні економісти України

Новини факультету

Центр європейських студій, Університету імені А.І. Куза, м. Яси, Румунія організовував 20-21 травня 2016 року знакову міжнародну конференцію EURINT 2016 «Східноєвропейське партнерство під напругою – час переосмислення?».

Розпочинається конкурсний відбір на отримання гранту Еразмус+ для читання лекцій у 2016-2017 н.р. в Університеті Мачерата (Італія).

20 травня 2016 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за сприяння Національного Банку України відбулася зустріч студентів, аспірантів та викладачів з директором Бюро прикладних досліджень Національного банку Польщі Марчіном Коласою, організована викладачами кафедри банківської справи.

Покупка часов, куплю новые часы, скупка часов. сумки оригинал, сумки Hermes цена

Економічний факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка сьогодні
1944